همانطور که در هفته‌های گذشته مشاهده کردید، شرکت الکترونیک آرتس (EA) در رویداد E3 حضوری نداشت. این شرکت در واقع قصد داشت با برگزاری یک رویداد کاملاً جداگانه، بازی‌ها و پروژه‌های در دست ساخت خود را به معرض نمایش بگذارد. حالا برنامه‌های EA با رویداد EA Play Live تحقق می‌یابد.

طبق اطلاعات منتشر شده، رویداد EA Play Live در تاریخ 22 ماه جولای (31 تیرماه سال 1400) برگزار خواهد شد و برخلاف انتظارها، احتمالاً یک نمایش هیجان انگیز و بزرگ را شاهد خواهیم بود. الکترونیک آرتس به تازگی به صورت رسمی تأیید کرده که EA Play Live به مدت 40 دقیقه طول خواهد کشید. البته به غیر از مراسم اصلی، یک سری پنل نیز در همین ماه برگزار و پخش خواهد شد. هر پنل روی بازی‌های مختلف و صحبت با توسعه دهندگان گوناگون تمرکز خواهد کرد.

رویداد EA Play Live

اما بیایید کمی درباره رویداد اصلی صحبت کنیم. الکترونیک آرتس تأیید کرده که بازی‌های Battlefield 2042 ،Lost in Random و Apex Legends و چند بازی برجسته دیگر در EA Play Live حاضر خواهند بود. پیش از این تأیید شده بود که قرار است در این رویداد، نمایش بخش چند نفره بازی Battlefield 2042 را که به وسیله استودیوی DICE LA ساخته شود، مشاهده خواهیم کرد. گفته می‌شود این مود از بازی مورد انتظار دایس، Battlefield Hub نام خواهد داشت و نقشه‌ها و اسلحه‌های نوستالژیک، قدیمی و محبوب سری میدان نبرد را به طرفداران ارائه می‌دهد.

اما طبق شایعات و گزارش‌های منتشر شده، ممکن است نسخه ریمیک بازی Dead Space که طبق گزارش‌ها به وسیله استودیوی EA Motive در دست توسعه قرار دارد نیز در این رویداد نمایش داشته باشد تا نه تنها همه را غافلگیر کند، بلکه طرفداران این سری وحشت بقای مشهور را نیز به وجد آورد. البته در زمینه غافلگیری و نمایش بازی‌های دیگر، طرفداران Mass Effect و Dragon Age دل خود را صابون نزنند، چرا که خبری از این فرانچایزها در رویداد EA نخواهد بود.

نظر شما در مورد رویداد EA Play Live و برگزاری آن در 31 تیرماه چیست؟ انتظارتان برای این رویداد 40 دقیقه‌ای تا چه حد است؟ نظرات خوب خود را با ما به اشتراک بگذارید.