Back 4 Blood بازی چندنفره کوآپ زامبی‌محور که توسط تیم سازنده Left 4 Dead ساخته شده، ماه آینده اولین بسته الحاقی خود را دریافت خواهد کرد.

استودیو Turtle Rock امروز اعلام کرد که اولین بسته الحاقی بازی به نام Tunnels of Terror در تاریخ ۱۲ آوریل ۲۰۲۲ (۲۳ فروردین ۱۴۰۱) منتشر خواهد شد. این استودیو همچنین فاش کرد که Back 4 Blood یک عنوان موفق بوده و از زمان انتشار خود در اکتبر ۲۰۲۱ تاکنون بیش از ۱۰ میلیون بازیکن را جذب کرده و به پرفروش‌ترین بازی جدید در سال ۲۰۲۱ تبدیل شده است.

استیو گلدستاین، رئیس و مدیر کل استودیو Turtle Rock گفت:


دستیابی به چنین نقطه عطفی در این مدت کوتاه از زمان عرضه Back 4 Blood تاکنون، یک دستاورد تاریخی برای استودیو ما و این فرنچایز به حساب می‌آید. هیجان‌زده‌ایم که با عرضه بسته الحاقی Tunnels of Terror که محتوای کوآپ بیشتری را برای پاکسازی جهان از شر Ridden به طرفداران ارائه می‌دهد، حرکت رو به جلوی خود را ادامه دهیم.


منصفانه است که بگوییم تقریباً هر چیزی مربوط به Back 4 Blood «تاریخی» است زیرا این تنها و اولین بازی سری است که منتشر شده و صحبت از تبدیل آن به یک «فرانچایز» تا دسامبر ۲۰۲۱ به میان نیامده بود، یعنی زمانی که استودیو Turtle Rock توسط شرکت بزرگ بازی‌سازی چینی Tencent خریداری شد. با این حال، نمی‌توان اهمیت این آمار و ارقام را انکار کرد که ممکن است در ماه آوریل با عرضه اولین بسته الحاقی بازی، شاهد یک رشد تازه باشد.

Tunnels of Terror دو شخصیت جدید را معرفی می‌کند: Sharice، یک آتش‌نشان تبردار و Heng، یک رستوران‌دار سرسخت، به همراه یک بخش کوآپ جدید به نام Ridden Hives که در هفت سیاه‌چال مختلف در زیر شهر Evansburgh اتفاق می‌افتد که با نوع جدیدی از دشمن به نام Warped Ridden پر شده است. این بسته الحاقی همچنین دارای ۸ اسکین جدید، ۷ سلاح لجندری و ۱۲ اسکین جدید برای سلاح، کارت‌های جدید و موارد دیگر خواهد بود.

انتشار Tunnels of Terror همچنین به‌روزرسانی رایگانی را برای همه بازیکنان به ارمغان می‌آورد که تنظیمات سختی جدیدی به نام No Hope را اضافه می‌کند. جزئیات مربوط به این تنظیمات ارائه نشده، اما احتمالاً بر اساس معنی آن، «هیچ امیدی نیست»، می‌توان حدس زد که درجه سختی بالایی خواهد بود.

استودیو Turtle Rock در اعلامیه اشاره کرد که همه بازیکنان در یک پارتی تا زمانی که حداقل یک نفر بسته را خریداری کرده باشد به محتوای Tunnels of Terror دسترسی خواهند داشت. این استودیو همچنین قول داده که «هیچ تراکنش مالی کوچکی از هر نوعی، تزئینی یا غیره، به عنوان بخشی از این بسته الحاقی یا هر به‌روزرسانی محتوایی در آینده به بازی اضافه نخواهند شد.»

آذر ماه بخش تک‌نفره که برای طرفداران بسیار مهم بود نیز به واسطه یک روزرسانی جدید به بازی اضافه شد.